Ana Sayfa Haber Kayseri’nin ilk Psikolojik Danışma Merkezi: Kayseri Psikolog

Kayseri’nin ilk Psikolojik Danışma Merkezi: Kayseri Psikolog

370
0
Hasan ELALDI
Hasan ELALDI

Kayseri psikolog Hasan ELALDI bireylerin psikolojik sağlıklarını korumak ve evlilik sorunlarını çözmek için profesyonel destek ve danışmanlık hizmetleri sunan uzmandır.

Perspektif psikolojik danışma merkezimiz 2009 yılında hizmetlerine başlamış olup, Kayserinin ilk Psikolojik Danışma Merkezi olma özelliğini taşımaktadır. Hizmetlerine bünyesinde bulundurduğu Psikolojik Danışman, Test Uzmanı, Eğitim Uzmanı, Oyun Terapisti, Hukuk Danışmanı (Avukat) ve Yardımcı Personel ile devam etmektedir.

Kayseri Uzman Klinik Psikolog Hasan ELALDI yönetiminde Perspektif Psikolojik Danışma Merkezi bünyesinde aşağıda bulunan hizmetler, alanında uzman kadromuz tarafından kişiye veya kurumlara özel olarak hizmet sunmaktadır.

Kayseri Evlilik Danışmanı

Çift terapisi Kayseri merkezli Perspektif çalışma merkezimizde çiftler arasındaki ilişkilerin karşılıklı saygı, anlayış ve huzurlu bir hale gelmesine yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Evlilik danışmanı Hasan Elaldı çiftler arası iletişimi iyileştirme, sağlıklı bir iletişim ağı kurma ilişkinin huzurlu yürümesi için Kayserideki en önemli danışmandır. Çift terapisinde amaçlanan bu iletişimin onarılması karşılıklı olarak iyileştirmesine yöneliktir. Terapinin amacı çiftlerin mutlu ve huzurlu bir şekilde ilişkilerini sürdürmeleridir.

Kayseri Psikolog Merkezi

Kayseri Psikolog Merkezi Perspektif ekibi tarafından destek almak ve imkanlarımızdan yararlanabilmek için sitemizi istediğiniz zaman ziyaret edebilir ve merak ettiğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kayseri Psikolog Önerisi Hasan ELALDI

psikolog kayseri seçiminde elbette internette arama yapmak danışanların yorumlarına bakmak ve tavsiye almak önemli.  Bu nedenle araştırma yaparken söz konusu uzmanın web sitesinden özgeçmiş ve mesleki bilgiler incelemesi yapabilirsiniz. Kayseri psikolog önerisi için Hasan ELALDI önerenler klinik psikolog merkezi Perspektif PDM web sitesini inceleyebilirsiniz ve randevu alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz