Ana Sayfa Haber Düşler Vadisi Riva’nın Yerden Isıtma Sistemleri Hak Enerji’ye Emanet

Düşler Vadisi Riva’nın Yerden Isıtma Sistemleri Hak Enerji’ye Emanet

362
0

İstanbul, yeni yaşam alanları oluşturabilmek için geliştirilen projelerde hem inşaat açısından hem de kalite açısından dünya ile yarışıyor. Bu nedenle İstanbul’un her noktasında yükselen projeler insanlar için daha yeni ve daha güçlü özellikler ile donatılarak, konforlu yaşam alanları sunuyor. Düşler Vadisi Riva’da bu projeler arasında yer alıyor. Düşler Vadisi Riva projesine yüksek konfor sunacak yerden ısıtma sistemlerinin mühendislik hizmetleri Hak Enerji’ye emanet edildi. Projede, dünyanın saygın markaları arasında bulunan Rehau ve Danfoss gibi markaların sistemleri kullanıldı.

Projede kullanılan sulu yerden ısıtma sistemleri, doğalgaz gibi bir ısıtma kaynağının kullanılması sayesinde kalorifer tesisatından çok daha sağlıklı ve ekonomik bir ısıtma sağlıyor. Rehau ve Danfoss markalarının kalite ve güvencesi ile seçilen yerden ısıtma sistemleri, uzun yıllar konforlu yaşam alanları sunacak.

İstanbul’un Karadeniz kıyılarına ulaşan bir Anadolu semti olan Riva, Beykoz ilçesinin en değerli bölgeleri arasında yer alıyor.

Rehau Yerden Isıtma Artık Tüm Türkiye’de

Hak Enerji Yerden Isıtma Sistemleri firması 1980’li yıllardan bu yana İstanbul’da tanınmış bir yapı ile mühendislik hizmetleri sunuyor. Bu sürecin son 15 yıllık zaman diliminde ise sulu yerden ısıtma sistemleri üzerinde uzmanlıkları yer alırken, bu uzmanlığı da Rehau markası üzerinde en nitelikli noktaya ulaştırmayı hedefliyor. Bu hedef bağlamında da İstanbul’dan çok daha geniş bir haritaya ulaşabilmek için marka Tüm Türkiye’de Rehau yerden ısıtma uygulamaları gerçekleştiriyor.

Rehau yerden ısıtma bugün firmanın hizmetleri dahilinde İstanbul dışında İzmir, Ankara, Muğla, Bursa, Antalya, Adana veya Samsun gibi Türkiye’nin dört bir tarafında istenilen sistemler arasında yer alıyor. Çünkü nitelikli Rehau yerden ısıtma malzemeleri sayesinde kurulan bu sistem, zeminde ısının çok daha sağlıklı bir şekilde hissedilmesini, enerji tasarrufu elde edilmesini ve dünyanın geleceğine katkı sunulmasını sağlıyor.

Son yıllarda uzmanlar tarafından da belirtildiği üzere doğalgaz kullanımına ve yakıt kullanımına çok daha fazla özen gösterilerek, daha az karbon salınımı yapılması gibi noktalar üzerinde duruluyor. Öte yandan ülkemizin ve dünyanın bulunduğu son ekonomik ve güncel durumlar göz önüne alındığında da yakıt tasarrufu çok önemli bir noktada yer alırken, Türkiye’de de Rehau yerden ısıtma sulu ısıtma sistemi ile çok büyük bir avantaj sağlıyor. Bu bağlamda da Türkiye’nin 81 vilayetinde hem sulu yerden ısıtma sistemi uygulamaları hem de Rehau yerden ısıtma malzemeleri satışı için Hak Enerji üzerinden hizmet alabiliyorsunuz. 0212 812 61 94 Avrupa Yakası’nda Şehremini Mh. Günaydın Sk. No:34 Fatih/İSTANBUL adresinde , 0216 999 44 94 Anadolu Yakası’nda Dumlupınar Mh. Özen Sk. A Blok No:48 D:18 Nuhoğlu Yenitepe Residence Kadıköy/İSTANBUL adresinde hizmet vermektedir.

Detaylı bilgi için www.hakenerji.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz